Hodowla kotów ragdoll

Kocie Lokum *PL

Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym odeszła nasza ukochana kotka Klara. Stoczyła ciężką walkę z chorobą, ale niestety jej organizm przestał reagować na leki.

Klara nie była ragdollem, choć zawsze się zachowywała, tak jak one. Była wymarzonym kotkiem: pięknym, łagodnym i zawsze chętnym na mizianki.

Niejednokrotnie była z nami na wystawach kotów rasowych, kilka z nich wygrywając w kategorii kotów domowych. Była ukochaną przyjaciółką naszego syna. Zawsze wiernie nam towarzyszyła. To ona pokazała nam jak cudowne są koty. Bardzo za nią tęsknimy :(

 

Maluszki rosną jak na drożdżach. Ciężko za nimi nadążyć, choć musimy przyznać, że póki co jest to wyjątkowo grzeczny miot :) Maluchy zaczynają już rozszerzać swoją dietę oraz zwiedzają coraz więcej kątów :)  Są kochane i puchate  :) :) 

 

Więcej informacji o wolnych kociakach znajduje się w zakładce Kocięta Ragdoll/ Aktualne mioty

W naszej hodowli znowu zrobi się nieco radośniej i tłoczniej :) Nasza Uljanka została mamusią.

Rankiem, 22 lipca na świat przyszły cztery białe kluseczki. Będzie to miot W.

Kociaki rosną zdrowo, bardzo dobrze przybierają na wadze. Uljana super odnalazła się w roli mamy. Kociaki pomału się wybarwiają. Są dwie koteczki i dwa kocurki.

 

Na pewno wkrótce umieścimy więcej informacji :)

Witamy serdecznie po dłuższej nieobecności :) Musieliśmy zrobić krótki urlop macierzyński - w marcu urodziła się nasza córeczka, Dorotka :)

Oczywiście uprzejmie donosimy, że koty mają się doskonale. Z ciekawością i wrodzoną łagodnością przyjęły nowego czlonka rodziny :)

Nasze kocie stadko również się powiększyło. Jest z nami kotka Uljana. Przecudnej urody księżniczka w umaszczeniu blue bicolour (zdjęcie).