Hodowla kotów ragdoll

Kocie Lokum *PL

Baloo

Baloo mieszka w Zielonej Górze razem z p. Ewą i p. Bartkiem. Jak pisze p. Bartek Baloo  "cudownie mruczy, śpi z nami na poduszce, budzi nas codziennie rano delikatnym mruczeniem. Uważamy, że to najcudowniejsze kocisko jakie istnieje ;)" Nic dodać, nic ująć :)

 

Baltazar

Baltazar zamieszkał w Sosnowcu. Ma wspaniałych opiekunów, którzy świetnie się nim zajmują. Baltazar wyrósł na bardzo piękneg kocura o granatowych oczach.

Baltazar wiosennieBaltazar 11 miesięcy

 

 

 

 

Bazyli


Bazyli wraz z rodziną Pani Agnieszki mieszka w Niemczech. Ma również towarzystwo pieska o uroczym imieniu Grosz :) z którym bardzo dobrze się dogaduje. Bazyli, podobnie jak jego bracia, wyrósł na wspaniałego kocura.

 

IMGP3660IMGP3665

 

Alice

 Najmniejsza z miotu koteczka jak widać wyrosła na prześliczną kotkę. Bardzo przywiązała się do swoich właścicieli i chodzi za nimi krok w krok :) Jak napisała właścicielka: "charakterek ma małego koteczka, głupeczek taki śmieszny ;)" najlepiej oddaje na jakiego kotka wyrosła :)

Bardzo dziękuje Sylwii i Piotrkowi za tak fantastyczną opiekę nad Alą ;)

4-a2865c65-1485504-480

dsc00869
 

 

 Amelia

Amelka mieszka z rodziną Pani Eli w Łaziskach. Koteczka wyrosła na prawdziwą "kobietkę". Na zdjęciach widać, jak piękne i zadbane jest jej futro. Koteczka ma szczęście dzielić dom z drugim ragdolkiem, Felkiem. Ponoć oboje uwielbiaja spać :) Bardzo dziękujemy za tak dobrą opiekę nad kotką

 

p10100955

p10100700

 

 

 

 

 

 

 

 

Anakin

Anaś wraz ze swoimi właścicielami mieszka w Danii, tworząc razem świetną kocio-ludzką rodzinę :) Asiu świetnie dogadujecie się w trójkę, widać było jak dużo poświęcacie kotu uwagi.

Oczywiście jeszcze raz dziękujemy za odwiedziny -dzięki temu mieliśmy sposobność zobaczyć Anakina jako już dorosłego kota - całkiem spory z niego kawał kocura! :)

sth79431

 

 

Asterix i Aramis

Asterix i Aramis mieszkają razem z p. Beatą i jej mężem w Wołczynie. Jak piszę p. Beata kociaki mają nieco odmienne charakterki- Asterix to wulkan energii, a Aramis to raczej oaza spokoju :) Mimo to dogadują się świetnie, co nas bardzo cieszy :)

 

odpoczynek po zabawie2

chlopaki i wymiana spojrzen2

 

 Atos

Atosik w domu nazywany jest  Antosiem. Mieszka z dziećmi i labradorem i jak widać na zdjęcia bardzo dobrze mu takie towarzystwo służy :) Kocurek wyrósł na dużego i pięknego ragdolla z błękitnymi oczami. 

 antos