Hodowla kotów ragdoll

Kocie Lokum *PL

14 lipca w naszej hodowli urodziły się cztery kocięta Ragdoll. Szczęśliwi rodzice to nasza koteczka Cleo Kocie Lokum*PL i GIC Harald Logdar Grand*CZ

Heidi - kotka, seal mitted - w nowym domu, Knurów

Hektor - kocur, red bicolour - w nowym domu, Niemcy

Homer - kocur, red mitted blaze - w nowym domu, Katowice

Hagrid - kocur - seal bicolour - w nowym domu, Rzeszów

Hektor - kocurek u umaszczeniu red bicolour. hektor1Jeśmy z tego faktu bardzo dumni, gdyż Homer i Hektor to dwa pierwsze rude kocurki w naszej hodowli. Kociaki w tym umaszczeniu bardzo rzadko występują w naszym kraju :) Ten jego kremowy pyszczek sprawia, że kociak jest prześliczny! :) Hektorek jest łagodny, odważny i przyjacielsko nastawiony do wszystkich :) Jest bardzo spokojny i grzeczny - taki słodki misiu :) Będzie 6sporym kociakiem z dużym apetytem :)

Hektor uwielbia bawić się z innymi kotami. Ciągle któregoś zaczepia do zabawy :) śpi z nami w łóżku, chodzi za nami krok w krok towarzysząc we wszystkich domowych czynnościach. Uwielbia wędki i zaczął aportować :) (cecha odziedziczona po mamusi :) ) Przynosi nam zabawki do łóżka i trzeba mu rzucać :) Mamy nadzieję, że znajdzie wspaniały dom :)

Zainteresowanych prosimy o kontakt- Hektorek jest już gotowy do pójścia do nowego domu.

heidi 7 i p tygHeidi to jedyna koteczka w miocie H. Jest odważna, duża - ma świetne proporcje i cudowne oczy :) Póki co bardzo lubi być noszona na rękach - oby jej się to nie zmieniło :) Uwielbia biegać z Hagridem :)

 Homerek - drugi rudy kocurek ragdoll.homer 7 i p tygodnia Bardzo spokojny i duży. Póki co bardzo dobrze się czuje w roli obserwatora. Kiedy przychodzi czas karmienia bardzo głośno daje znać, że już "umiera" z głodu :) Jego brzuszek zawsze musi być pełny i okrąglutki :) Homer wzięty na ręcę mięknie jak gąbeczka i relaksuje się od razu :)

Hagrid to śliczny kocurek w umaszczeniu hagrid 7ipolowkaseal bicolour. Kocurek bardzo dobrze się wybarwia. Jak dorośnie, jego kolor będzie taki, jak u jego taty Haralda. Hagrid jest bardzo towarzyski - ciagle nas zaczepia i przypomina, że on się już conajmniej od 5 minut nie bawił :) Jest kochany! :)

 

 

Więcej zdjęć Kociąt znajduje się w zakładce GALERIA 

 

WOLNY - kociak szukający nowej, kochającej, odpowiedzialnej rodziny.
WSTĘPNA REZERWACJA - wyrażono zainteresowanie kociątkiem, czekamy na wpłatę zaliczki (do 3 dni).
OBSERWACJA - obserwujemy kociątko pod względem wystawowo-hodowlanym, rozważamy pozostawienie w hodowli
ZAREZERWOWANY
- wpłacono zaliczkę, kotek znalazł swój kochający dom